سفرومشاهده رایگان در ترکیه

سفر مشاهده رایگان

 

ما در فروش املاک ،مشتریانمان را به عنوان اولویت اول تلاشمان ، برای افزایش روند خرید ملک در ترکیه ، میدانیم وهنگامی که شما با سازمان ما برخورد کنید به خوبی به این مسئله واقف میگردید. نیازهای مشتری ما ، انگیزه اصلی ما است، و مطمئن شوید که همیشه همینطور خواهد بود .

 

سفرهای شخصی ما برای مشاهده املاک انتخابی ، رزرو بلیط پرواز ، از فرودگاه آنتالیا و یا قاضی پاشا انجام میگیرند .  ارائه تسهیلات انتقال از فرودگاه بصورت امن و قابل اعتماد جزو تشریفات ما میباشند .*

 

فهرست خدمات شخصی ما شامل -

 

نمونه کارهای املاک .

 

ما به شما ساده ترین راه انتخاب املاک از مجموعه املاکمان را ارائه میکنیم  تا مطمئن شوید که در بهترین ملک در محدوده بودجه خود پیدا میکنید . با کتابچه نمونه کارهای ما، شما قادر خواهید بود تا یک نگاه اجمالی به تمام املاک ما، داشته باشید، به طوری که شما به راحتی می توانید تصمیم بگیرید که برای سفرمشاهده به کدام پروژه ها میروید . این نمونه کارهای املاک برای نیازهای شما در تمام اوقات همیشه در دسترس است ، تا املاکی را که می خواهید ، انتخاب وبازدید نمائید .

 

بلیط پرواز

 

ما برای سفر شما بلیط پرواز رزرو میکنیم . اگر شما ملک بخرید ، با استفاده از خدمات پس از فروش سازمان ما ، هزینه بلیط پرواز شما پرداخت میگردد . 

 

خوابگاه

 

ما همچنین برای شما در هتل اتاق گرفته و یا ازمحلهای اقامتی خودمان ،در طول سفر مشاهده املاک، به شما ارائه میکنیم . تا با اطمینان مشتریان ما را قادر به تمرکز بر روی جزئیات معامله خود با ما باشند ، و مسائل جزئی کار را برای شما انجام میدهیم ، مطمئن باشید که اقامت خوب و راحتی در ایام خرید ملک خواهید داشت. *

 

بازدید املاک

 

در «Riviera Invest»، کارکنان به خوبی آموزش دیده ما به شما کمک می کنند . در طول روند بازدیدهای محلی واملاک، ما درصدد ایجاد یک رابطه نزدیک با مشتریان خود میباشیم به طوری که تجربه دلپذیری از خرید با ما داشته باشند .

 

وعده های غذائی

 

ما با ارائه وعده های غذایی به مشتریان خودمان به عنوان امرمورد نیاز، برای تکمیل روش خرید، اقدام مینمائیم . وعده های غذایی از طرف ما هستند و کاملا برای شما رایگان میباشند . ما به عمد شما را به رستوران های سنتی میبریم به طوری که شما می توانید براحتی یک نگاه اجمالی به وضعیت غذاهای ترکیه بدون هیچ زحمتی و بشکل رایگان داشته باشد. *

 

اگر شما در رابطه با خرید ملک در ترکیه هر گونه ابهامی داشته باشید ، ما خوشحالیم میشویم که به شما در حد توانمان کمک کنیم . شما می توانید با ما از طریق شماره های رسمی ما و یا از طریق پورتال وب سایت تماس بگیرید . مطمئن شوید که نگرانی های شما حل میشوند.

 

* ضوابط و شرایط اعمال می شود

 

 

 

 

 

     

تماس فرم

Securty Code

Our Adress & Telephones

Kadıpaşa Mah, Hayate Hanım Cd. No:3/A, 07400 Alanya/Antalya
ترکیه, Antalya Alanya 07400 Kadıpaşa Mah. Elmas Sok. No :31 Alparslan Apt.
whatsappهم اکنون با ما در واتس آپ تماس بگیرید whatsappهم اکنون با ما در واتس آپ تماس بگیرید